Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku
87-800 Włocławek
ul. Zielna 2/4

tel. 54/ 233 09 50
fax. 54/ 233 09 60

e-mail: sekretariat@word.wloclawek.pl

Godziny pracy WORD-u:
pon.- pt.: 7:30–15:30

Zapisy na egzamin:
w godz. 7:30-15.00
tel. 54/ 233 09 70; 233 09 63
e-mail: zapisy@word.wloclawek.pl

Zapisy na szkolenia:
tel. 54/ 233 09 66
e-mail: szkolenia@word.wloclawek.pl  

 • Rezerwacja on-line InfoCar
 • Wynajem sal szkoleniowych
 • Sprawdzenie punktów karnych
 • word1
 • word3
 • wor5
 • word2
 • word4
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
 • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku informuje, iż w dniach 1, 2 i 3 października 2018 r., z uwagi na warsztaty doskonalenia zawodowego egzaminatorów, w WORD we Włocławku nie będą prowadzone egzaminy kandydatów na kierowców.

  Prosimy o przyjęcie zaistniałej sytuacji ze zrozumieniem.

 • administrator | 04 maja 2006

    W najbliższy piątek 05 maja br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Włocławku odbędą się eliminacje okręgowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zmaganiach weźmie udział około 50 uczniów z 12 szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczestnicy będą musieli zaliczyć test z wiedzy o zasadach ruchu drogowego oraz wykazać się w części praktycznej – jazda na rowerze po torze sprawnościowym. Zadania wykonywane będą na rowerach górskich (gimnazjaliści) lub składakach (uczniowie szkół podstawowych).

   

  czytaj więcej

  Psycholog w WORD

  administrator | 27 kwietnia 2006 Niewiele jest osób, które ze spokojem podchodzą do egzaminu na prawo jazdy. Nerwy i towarzyszący egzaminowi stres to - jak twierdzą kandydaci na kierowców - elementy, które przyczyniają się do oblania np. jazdy na placu czy na mieście.
  czytaj więcej

  Włocławski Mistrz Kierownicy

  administrator | 27 kwietnia 2006 Ariel Piotrowski, a tuż za nim Łukasz Bajuk tak wygląda czołówka rozgrywek Włocławskiego Mistrza Kierownicy po pierwszej eliminacji; w najbliższą niedzielę ciąg dalszy zmagań.
          Na miejsce drugiej w tym roku elimnacji wybrano plac na terenie firmy TRANS-GUM przy ulicy Brackiej, znajdującej się na obszarze dawnej jednostki wojskowej. To dość duży plac o nawierzchni szutrowo-betonowej - opowiada Tomasz Osterloff, prezes Automobilklubu Włocławskiego.
  czytaj więcej

  WYNIKI ELIMINACJI POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM – WŁOCŁAWEK, DNIA 21.04.2006

  administrator | 21 kwietnia 2006

  W zakończonych eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnirju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbywających się w  WORD Włocławek triumfowały:
                         

   

   

  czytaj więcej

  Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  administrator | 20 kwietnia 2006

  W najbliższy piątek w pięciu powiatach na terenie byłego województwa włocławskiego odbędą się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym; w zmaganiach weźmie udział ponad dwustu uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. We Włocławku wszystkie sprawdziany zostaną przeprowadzone w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Uczestnicy będą musieli zaliczyć test z wiedzy o zasadach ruchu drogowego oraz wykazać się w części praktycznej, jadąc rowerem będą mieli do pokonania tor sprawnościowy.  

  czytaj więcej

  INFORMACJA PRASOWA WORD WŁOCŁAWEK dot. monitoringu w samochodach egzaminacyjnych

  administrator | 10 kwietnia 2006 Od poniedziałku przebieg egzaminu na prawo jazdy rejestrować będą cztery kamery zamonotowane w egzaminacyjnych Citroenach. To ostatnia już nowość wprowadzona podczas ostatniej zmiany przepisów dotyczących egzaminowania przyszłych kierowców.
  czytaj więcej

  KOMUNIKAT nr 2 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiego Turnieju BRD na rok 2005/2006

  administrator | 10 kwietnia 2006

  W Regulaminie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na rok 2005/2006 w rozdziale VI, pkt 15 otrzymuje ostateczne brzmienie:
   "podczas eliminacji konkurencje praktycznej jazdy po torze przeszkód i miasteczku ruchu drogowego mogą być przeprowadzane na rowerach będących w dyspozycji odpowiednich Komitetów Organizacyjnych. Podczas Ogólnopolskiego Finału Turnieju konkurencje praktyczne jazdy po torze przeszkód i miasteczku ruchu drogowego przeprowadzane zostaną:
  - dla szkół gimnazjalnych na rowerach "górskich" (koła 26 cali) - dla szkół podstawowych na rowerach "górskich" (koła 26 cali) lub (na wniosek opiekuna drużyny) na rowerach typu "składak"(koła 20 cali)".

  Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
   Andrzej Rajchert

  czytaj więcej

  5 edycja rozgrywek motoryzacyjnych o tytuł Włocławskiego Mistrza Kierownicy

  administrator | 22 marca 2006 Automobilklub Włocławski wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego we Włocławku rozpoczynają piątą już edycję rozgrywek motoryzacyjnych o tytuł Włocławskiego Mistrza Kierownicy.
  czytaj więcej

  I ty możesz zostać egzaminatorem

  administrator | 03 marca 2006 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku organizuje szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów.
           Egzaminatorem może być obywatel polski posiadający wykształcenie wyższe. Od kandydata wymagane jest posiadanie prawa jazdy od co najmniej 6 lat; wymagana jest także niekaralność szczególnie w zakresie przestępstw i wykroczeń przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Ważny jest także dobry stan zdrowia oraz predyspozycje psychiczne potwierdzone stosownym orzeczeniem lekarskim.
  czytaj więcej

  Zdawalność kandydatów na kierowców po wejściu nowych przepisów egzaminowania

  administrator | 03 marca 2006 Już blisko od dwóch miesięcy kandydaci na kierowców zdają egzaminy na prawo jazdy według nowych zasad. Niestety statystki pokazują, że ze zdawalnością, zwłaszcza na mieście, jest gorzej. 
  czytaj więcej
  wordWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku
  ul. Zielna 2/4 87-800 Włocławek
  tel. 54 23 09 50 | 54 233 09 70 | 54 233 09 60
  Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Urząd Marszałkowski
  Województwa
  Kujawsko-Pomorskiego
  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
  do góry strony